Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Karmienie Piersią - norma czy interwencja w kryzysie?"

Data wydarzenia
29.09.2023 - 30.09.2023

Hotel Ibis w Lublinie

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Karmienie Piersią - norma czy interwencja w kryzysie?", która odbędzie się w dniach 29-30 września br. w Lublinie. Spotkanie odbywa się w ramach projektu realizowanego przez Fundację Bank Mleka Kobiecego w partnerstwie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, organizacją humanitarną FHI 360 oraz pod patronatem Ministra Zdrowia i przy wsparciu Biura UNICEF ds. Reagowania na Potrzeby Uchodźców w Polsce. Celem wspomnianego projektu jest podwyższenie poziomu opieki nad kobietą w kryzysie okołoporodowym oraz poszerzenie zakresu świadczeń szpitali o wielospecjalistyczne poradnictwo.

NOTATKA PRASOWA

PROGRAM WYDARZENIA

LINK DO REJESTRACJI

Fundacja Bank Mleka Kobiecego, współorganizator - Medius Sp. z o.o.

Patronat

Honorowy Patronat: Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Minister Zdrowia Katarzyna Sójka, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - prof. Zbigniew Gaciong, Dziekan WNoZ WUM - prof. Mariusz Gujski, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach, Centrum Nauki o Laktacji, Polskie Towarzystwo Konsultantów i Doradców Laktacyjnych, Polskie Towarzystwo Neonatologiczne.

Patronat medialny: Standardy Medyczne Pediatria, MjakMama