W dniach 18-21 marca 2025 roku w Paryżu odbył się po raz trzeci międzynarodowy szczyt The Partnership for Healthy Cities Summit 2025, gromadzący liderów zdrowia publicznego z ponad 60 miast na całym świecie. W szczycie udział wzięło 200 uczestników. Prof. Mariusz Panczyk z Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uczestniczył w tym wydarzeniu jako jedyny polski delegat, reprezentując Miasto Stołeczne Warszawa.

23 marca br. odbyła się II Studencka Konferencja Naukowa „Sapere Aude – odważ się być mądrym. Studenci Studentom o ratownictwie medycznym”, zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego przy Zakładzie Ratownictwa Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM.

Tegoroczny Dzień Otwarty WUM, dedykowany przede wszystkim kandydatom na studia, odbył się 22 marca.
Podczas wydarzenia, przyszli potencjalni studenci naszej Uczelni mogli uzyskać szereg informacji dotyczących rekrutacji na poszczególne kierunki WUM, w tym na kierunki WNoZ: dietetykę, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne i zdrowie publiczne, a także zajrzeć za kulisy przebiegu studiów oraz życia studenckiego WUM.

W dniu 15 stycznia 2025 r. - Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny (szpitalmadalinskiego.pl) obchodził jubileusz 10 - lecia Regionalnego Banku Mleka Kobiecego, będąc jedyną placówką obsługującą region Warszawy i Mazowsza. W uroczystości ze strony WUM wzięły udział Prorektorka ds. klinicznych i inwestycji WUM - prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska, Prodziekan ds. Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu - dr hab. Justyna Teliga-Czajkowska, dr hab. Grażyna Bączek - kierownik Zakładu Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej WNoZ WUM i dr hab.

Badaczki z Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją Zakładu Biologii Medycznej WNoZ WUM uczestniczyły w 22 Zjeździe ISRHML w USA.
W dniach 8-13 grudnia 2024 r. w Charlston, USA odbyła się pięciodniowa konferencja Światowego Towarzystwa Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją poświęcona najważniejszym zagadnieniom związanym z wczesnym żywieniem dzieci i karmieniem piersią i mlekiem kobiecym.

13 grudnia br, odbył się drugi etap i finał I Międzynarodowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności w dziedzinie Pielęgniarstwo stylu życia w chorobach cywilizacyjnych dla studentów kierunku pielęgniarstwo.

W dniach 5–6 grudnia br., w Auli Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyła się XI edycja Kongresu Zdrowia Publicznego, organizowana przez Katedrę Zdrowia Publicznego i Środowiskowego WUM we współpracy z Instytutem Ochrony Zdrowia.
Uroczystego otwarcia dokonał Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, prof. Mariusz Gujski, który powitał zgromadzonych gości i podkreślił, jak fascynującą oraz uniwersalnie istotną dziedziną jest zdrowie publiczne, obejmujące troską każdego członka społeczeństwa.

15 listopada 2024 r., w Klinice Neonatologii i Chorób Rzadkich WNoZ WUM obchodzono Światowy Dzień Wcześniaka, prowadzony przez Panią kierownik prof. Bożenę Kociszewską-Najman.

W dniu 13 listopada 2024 r., w ramach obchodów Światowego Dnia Cukrzycy, związanej z nim profilaktyki cukrzycy i promocji akcji „Jedno jabłko dziennie”, na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM ustanowiony został Rekord Polski w degustacji jabłek.