RADA WYDZIAŁU NAUKI O ZDROWIU W DNIU 09.01.2018 r.

Podczas Rady Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM, która odbyła się 09.01.2018 r., Pan Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM - Prof. dr hab. n. med. Piotr Małkowski uroczyście podziękował Panu dr hab. n. med. Jarosławowi Czerwińskiemu - byłemu członkowi Rady Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, za aktywny udział w jej pracach w latach 2013-2017.

W ramach programu wspomnianej Rady odbyła się również prezentacja Pana Jacka Sztolcmana - Chief Executive Officer'a, na temat Inkubatora Uniwersytetu Medycznego (IUW), stanowiącego sekcję Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii, powołaną w celu wspierania przedsiębiorczości w społeczności akademickiej.

Od grudnia 2017 r., z oferty Inkubatora mogą skorzystać studenci, doktoranci i pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów na projekty biznesowe, społeczne czy naukowe.

Inkubator UW oferuje:

- darmowe warsztaty i zajęcia z zakresu umiejętności miękkich, technologicznych oraz biznesowych

- opiekę ekspercką - konsultacje ze specjalistami z dziedzin marketingu, modeli biznesowych, personal brandingu czy kwestii prawnych (spotkania te odbywają się w ramach Experts Day)

- możliwość korzystania z przestrzeni co-workingowych, sal do prac grupowych i warsztatowych ze specjalistycznym sprzętem

Więcej informacji dotyczących Inkubatora UW można znaleźć na naszej stronie: https://wnoz.wum.edu.pl/…/content/inkubator-uniwersytetu-me… oraz na stronie: www.inkubator.uw.edu.pl.