9. edycja Kongresu Zdrowia Publicznego

08.12.2022 - 09.12.2022

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Warszawski Uniwersytet Medyczny w dniach 8-9 grudnia 2022 r., po raz dziewiąty współorganizuje Konferencję "Kongres Zdrowia Publicznego", w całości poświęconą aktualnym zagadnieniom zdrowia publicznego w Polsce. Oprócz paneli dyskusyjnych i debat eksperckich, w drugim dniu Kongresu przeprowadzona zostanie Sesja Doniesień Naukowych, podczas której studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi będą mogli przedstawić wyniki swoich prac badawczych. Najlepsze doniesienia naukowe zostaną nagrodzone. Sesja Naukowa stanowi okazję do spotkania stacjonarnego oraz debaty naukowej, a także zdobycia pierwszych doświadczeń w wystąpieniach naukowych przez młodych naukowców. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy Sesji Doniesień Naukowych (prezentacja lub poster) znajdą miejsce w pokongresowym wydawnictwie opatrzonym ISBN, wydanym przez Wydawcę z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie.

Poniżej znajdą Państwo zaproszenie na Sesję Naukową podczas Kongresu Zdrowia Publicznego 2022 oraz program wydarzenia. Wierzę, że Kongres stanowić będzie okazję do debaty o zdrowiu publicznym w Polsce oraz pokazania perspektywy pracowników Wydziałów Nauk o Zdrowiu na aktualną sytuację w zdrowiu publicznym w Polsce.

Prof. Mariusz Gujski
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM
Kierownik Zakładu Zdrowia Publicznego WUM

INFORMACJA O SESJI NAUKOWEJ PODCZAS KONGRESU