Zaproszenie na Konferencję „Pielęgniarstwo w obliczu konfliktów i katastrof”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do uczestnictwa w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „PIELĘGNIARSTWO W OBLICZU KONFLIKTÓW I KATASTROF”, która odbędzie się 26 pażdziernika 2023 r.

Głównym celem II Międzynarodowej Konferencji Naukowej jest wymiana wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk medycznych wdrażanych w sytuacji konfliktów i katastrof,
z uwzględnieniem problemów, dylematów etycznych, skutków zdrowotnych oraz ich wpływu na personel medyczny. Ważnym tematem będzie także doskonalenie kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie zarządzania kryzysowego, udzielania pomocy medycznej i opieki osobom z niepełnosprawnością i poszkodowanym oraz wspieranie interdyscyplinarnej współpracy w tym obszarze.

Organizatorami wydarzenia są: Akademia Nauk Stosowanych Mazovia w Siedlcach, Narodowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu im. I.Ja Horbaczewskiego, Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, Uniwersytet MacEwan w Edmonton oraz Ukraińskie Centrum Zasobów i Rozwoju w Edmonton.

Konferencja jest bezpłatna.

Forma: on-line na platformie MS Teams (każdy uczestnik otrzyma na adres e-mail link do konferencji).

Szczegółowe informacje są dostępne w poniższym komunikacie:

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt.„PIELĘGNIARSTWO W OBLICZU KONFLIKTÓW I KATASTROF”

Dodatkowe informacje oraz rejestracja dostępne są na stronie: