Zaproszenie na bezpłatny kurs dot. zasad zdrowego żywienia

Szanowni Państwo,

W imieniu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH-PIB zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu e-learningowym pn.:„Zasady zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dla grup zawodowych zaangażowanych w działaniach na rzecz walki z nadwagą i otyłością", organizowanym w ramach realizacji Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025.

Szkolenie skierowane jest do studentów i wykładowców kierunku dietetyka, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematyką zdrowego odżywiania się.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w kursie?

Należy zarejestrować się na stronie: https://elearning.pzh.gov.pl

Po zarejestrowaniu, zalogować się ponownie na platformę. Kliknąć w ikonę "klucz grupy". Następnie wpisać w polu unikalny kod: PZM23 - dla pracowników ochrony zdrowia i przedstawicieli zawodów medycznych. Szkolenie można ukończyć w dowolnym czasie i wybranym przez siebie terminie.
Kurs jest zakończony certyfikatem.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zaproszeniem:

SZKOLENIE DOT. ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Kurs został przygotowany dla Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - PIB oraz Ministerstwa Zdrowia.