Zaproszenie do udziału w eliminacjach EuroSkills 2025

Serdecznie zapraszamy do udziału w eliminacjach w prestiżowym konkursie kompetencyjnym EuroSkills 2025 w konkurencji „Opieka Zdrowotna”
Do dnia 9 czerwca można zarejestrować swój udział w eliminacjach regionalnych do konkursu EuroSkills 2025. W tym roku z najlepszymi kandydatami spotkamy się we Wrocławiu w dniu 15 czerwca. Zwycięstwo w konkursie regionalnym (10 osób z najwyższym wynikiem) to przepustka do eliminacji krajowych, a zwycięzca eliminacji krajowych będzie reprezentantem kraju na międzynarodowych zawodach kompetencyjnych EuroSkills 2025 w Danii.

W ubiegłym roku reprezentantką Polski na konkursie EuroSkills 2024 była studentka WUM - Magdalena Szymańska.

Jeśli jesteś studentką/studentem do 24 roku życia i profesjonalna opieka jest Twoja pasją, zgłoś swój udział. Czekamy na najlepszych!

Zapraszamy do zapoznania się z filmem przybliżającym, przebieg eliminacji:

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa oraz wszelkich pytań dotyczących udziału w konkursie do dnia 5 czerwca do dr hab. Leny Serafin - lena.serafin@wum.edu.pl.