Zaproszenie do udziału w ankiecie na temat równego traktowania

Szanowni Państwo,
zapraszamy całą społeczność Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do udziału w ankiecie na temat równego traktowania. Na podstawie wypowiedzi udzielonych w ramach tej ankiety zostanie sformułowany Plan Równości Płci dla naszej uczelni.

Dodatkowo w ankiecie znajdują się pytania dotyczące osób przynależących do mniejszości pod względem orientacji seksualnej, pochodzenia etnicznego, koloru skóry, wyznawanej religii, a także osób z niepełnosprawnością.

Zapewniamy Państwu pełną anonimowość - system dystrybucji, za który odpowiada Centrum Informatyki WUM, uniemożliwia identyfikację, kto wypełnił którą ankietę, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo udziału. Badanie jest prowadzone przez Pełnomocnika Rektora ds. Równego Traktowania w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym prof. dr hab. Urszulę Demkow.
Za treść ankiety odpowiada dr Marta Witkowska. Pytania na temat ankiety można kierować na adres:
marta.witkowska@wum.edu.pl.

Proszę kliknąć, aby wypełnić ankietę:

Ankieta będzie aktywna do 31 marca 2023.

Zasady udziału w badaniu:

Uczestnictwo jest dobrowolne, a odmowa nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Również po wyrażeniu zgody, w trakcie trwania badania, można wycofać się bez podawania przyczyny.

Uzyskane wyniki są poufne, to znaczy że indywidualne dane uzyskane od uczestnika nie będą rozpowszechniane w sposób umożliwiający identyfikację osoby, a jedynie przetwarzane w celu opracowania statystyk na poziomie uczelni. W przypadku pytań lub wątpliwości, na każdym etapie badania, a także po jego zakończeniu, proszę kontaktować się z osobą odpowiedzialną za realizację badania na adres marta.witkowska@wum.edu.pl.

Przetwarzanie danych:
1. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Warszawski Uniwersytet Medyczny z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa, reprezentowany przez Rektora.
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można się skontaktować poprzez adres e-mail: iod@wum.edu.pl
3. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w badaniu. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych (art. 6 ust. 1 a RODO). Zgodę można cofnąć w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marta.witkowska@wum.edu.pl
4. Dane będą przetwarzane przez czas realizacji badania i zgodnie z przepisami prawa w szczególności podatkowego i rachunkowego. Po tym czasie zostaną usunięte.
5. Dane będą udostępniane upoważnionym pracownikom WUM.
6. Na zasadach określonych przez RODO przysługuje Panu/i prawo do: dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ponadto przysługuje Panu/i prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/i danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych. Wszelkie zmiany danych osobowych proszę kierować na adres: marta.witkowska@wum.edu.pl
7. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi uczestnictwo w badaniu.
* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)