Zaproszenie do uczestnictwa w konferencji

Studenckie Towarzystwo Naukowe Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu zaprasza do uczestnictwa w VI Ogólnopolskiej Konferencji dla Młodych Naukowców "Wieczór Naukowca 2023 - Wokół Człowieka” pod honorowym patronatem JM Rektora AWF prof. dr. hab. Andrzeja Rokity.

Celami konferencji są m. in.:
•    promowanie badań młodych naukowców w zakresie nauk o kulturze fizycznej,
•    rozwój potencjału naukowego studentów oraz uczestników studiów doktoranckich i szkoły doktorskiej,
•    propagowanie idei Studenckich Kół Naukowych,
•    integracja lokalnego środowiska akademickiego.

Tematyka konferencji obejmuje problemy badawcze szeroko pojętej kultury fizycznej (wychowania fizycznego, rehabilitacji, sportu turystyki i rekreacji) oraz zdrowia i została podzielona na następujące sesje:

•    REHABILITACJA
•    NAUKI O SPORCIE
•    TEMATY RÓŻNE
•    E-POSTERY

Konferencja odbędzie się 31 maja 2023 r. (środa) w formie hybrydowej.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie: https://awf.wroc.pl/vi-ogolnopolska-konferencja-dla-mlodych-naukowcow-wieczor-naukowca-2023-wokol-czlowieka/