Zapraszamy na Dzień Otwarty WUM Online!

Szanowni Państwo,

Drodzy Kandydaci na Studia,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym WUM online, który odbędzie się już 15 kwietnia 2023 r.

Na interaktywnej platformie znajdą Państwo szereg informacji, m.in. na temat rekrutacji na kierunki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym na kierunki Wydziału Nauk o Zdrowiu; filmy z udziałem studentów, a także czaty, podczas których będą Państwo mogli zadać pytania związane z procesem rekrutacji oraz specyfiką poszczególnych kierunków. Podczas Dnia Otwartego WUM online będzie można dowiedzieć się, jak studiuje się na WUM-ie, w tym na WNoZ-ie.  Na interaktywnej platformie będą czekały na Was również wirtualne stoiska, w ramach których m.in. uzyskają Państwo informacje na temat spraw socjalnych, stypendiów, czy działalności studenckiej. To tylko niektóre atrakcje!
Wszystkie szczegółowe informacje oraz link do rejestracji na wydarzenie są dostępne na stronie głównej WUM: https://www.wum.edu.pl/zapraszamy-na-dzien-otwarty-wum-on-line