Zamówienia na odzież z logotypem WNoZ i WUM

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat trwajacych zamówień na bluzy wydziałowe oraz spodnie dresowe WUM.

Szanowni Studenci i Pracownicy WUM!
Mamy przyjemność poinformować o trwających zamówieniach na bluzy wydziałowe oraz spodnie dresowe WUM!
Poniżej najważniejsze informacje na ten temat:

Termin składania zamówień:
Przyjmujemy zamówienia do 15 maja 2023 roku.
Czas produkcji:
30 dni roboczych po zakończeniu przyjmowania zamówień
Odbiór produktów:
Caffedra Medica w CD WUM lub skorzystać z wysyłki za pośrednictwem firmy InPost.

Link do zamówień:
Wydział Nauk o Zdrowiu:

Media społecznościowe:
Śledź nas na Instagramie (instagram.com/wum.shop) oraz na Facebooku, gdzie będziemy informować o najnowszych aktualnościach.
Przymierzanie bluz:

Bluzy hoodie można przymierzyć przy Caffedra Medica, gdzie WUM.SHOP ma swój wieszak.
Rozmiarówka:
Unisex
Zachęcamy do zapoznania się z tabelą rozmiarów na stronie sklepu internetowego w zakładce "Tabela rozmiarowa".

Kontakt:
W razie pytań lub zamówień grupowych, zapraszamy do kontaktu przez Facebook, Instagram lub e-mail: kontakt@wum.shop.pl.