Zajęcia dodatkowe dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o zajęciach dodatkowych dla studentów.

Szanowni Państwo,
są jeszcze wolne miejsca na zajęcia dodatkowe „Podstawy komunikowania się w pracy interprofesjonalnego zespołu medycznego”. Ideą tych zajęć jest ćwiczenie umiejętności współpracy i komunikowania się studentów z różnych kierunków. Podstawy teoretyczne udostępnimy jako materiały do pracy własnej na platformie e-learningowej. Kluczowe będą spotkania prowadzone w małych grupach, mające praktyczny charakter. W prowadzenie zajęć będzie zaangażowany interdyscyplinarny zespół specjalistów. Zajęcia są skierowane do studentów kierunku: pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, studiujących na III roku studiów licencjackich lub na studiach magisterskich.

Harmonogram spotkań:
-    Spotkanie organizacyjne na Platformie Teams odbędzie się dnia 03.01.2023 r. o godzinie 19.00  (to jest w pierwszy wtorek nowego roku kalendarzowego),
-    I zajęcia stacjonarne zostały wyznaczone na dzień 4.01.2023 r. w godzinach 13:30-19:00 (ul. Litewska)
-    II zajęcia stacjonarne odbędą się w Centrum Symulacji Medycznych 10.01.2023 r. w godzinach 13:30-19:00.

Ponadto odbędą się krótkie rozmowy z praktykami oraz job shadowing (miejsce zostanie wskazane później). Terminy tych spotkań będą ustalane w późniejszym terminie, ale wszystkie spotkania odbędą się do końca stycznia.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w zajęciach, prosimy o zgłoszenia na adres: antonina.doroszewska@wum.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

W imieniu zespołu prowadzącego zajęcia
dr Antonina Doroszewska ze Studium Komunikacji Medycznej WUM