ZŁOTA ODZNAKA STUDENCKIEGO TOWARZYSTWA NAUKOWEGO

Z radością informujemy, że doktorant z Zakładu Biofizyki i Fizjologii Człowieka WNoZ WUM - Pan lek. Michał Budzik otrzymał "Złotą Odznakę Studenckiego Towarzystwa Naukowego" WUM.

„Złota Odznaka STN” jest wyróżnieniem przyznawanym w trakcie dyplomatorium wybitnym absolwentom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za całokształt pracy naukowej.

Pan lek. Michał Budzik jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego, wieloletnim Członkiem SKN Biologii Komórki Nowotworowej przy Zakładzie Biofizyki i Fizjologii Człowieka, a od 2017 r. doktorantem w Zakładzie Biofizyki i Fizjologii Człowieka WUM, w którym swoją pracę doktorską realizuje pod opieką naukową dr hab. Anny Badowskiej-Kozakiewicz.

W dniu 13.12.2017 r., podczas uroczystości wręczenia dyplomów absolwentom I Wydziału Lekarskiego w Filharmonii Narodowej w Warszawie, „Złotą Odznakę STN” wręczyli Panu lek. Michałowi Budzikowi JM Rektor WUM prof. Mirosław Wielgoś, Dziekan I Wydziału Lekarskiego prof. Paweł Włodarski oraz Prezes STN Magdalena Czerwińska.

Materiały dostarczone zostały przez Panią dr hab. Annę Badowską-Kozakiewicz.