XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY: PERSPEKTYWY 2018

W dniach 23-24.02.2018 r., w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbył się XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny Fundacji „Perspektywy”.

Stoisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na pytania uczestników, dotyczące zasad rekrutacji, przebiegu studiów i oferty kształcenia WUM, odpowiadali m.in. pracownicy Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia WUM oraz studenci WUM.

Szczegółowych informacji na temat obowiązujących zasad naboru na studia udzielał dr Henryk Rebandel - konsultant Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej.

Wydział Nauki o Zdrowiu WUM reprezentowali: specjalista ds. promocji WNoZ WUM – Dominika Robak oraz studenci poszczególnych kierunków WNoZ-u:

Dietetyki:

Aleksandra Hyży

Pielęgniarstwa:

Izabela Kulikowska

Natalia Maj

Zuzanna Strząska – Kliś

Położnictwa:

Aleksandra Jakubczyk

Ratownictwa Medycznego:

Kamil Górecki

Zdrowia Publicznego:

Albert Demidziuk

Magdalena Grzywacka

Hanna Marczak

Przedstawiciele Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM prezentowali ofertę edukacyjną WNoZ-u, opowiadali o działalności studenckiej na Wydziale oraz „kulisach” studiowania na kierunkach: Dietetyka, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo Medyczne i Zdrowie Publiczne. Przyszli studenci Wydziału Nauki o Zdrowiu otrzymali również informatory i długopisy ogólnouczelniane oraz broszurki promocyjne i gadżety: zakładki, smycze i długopisy z logiem WNoZ-u.

Zdjęcia wykonał Dział Fotomedyczny WUM.