Uczniowie III i IV klas szkół średnich z województwa mazowieckiego!
Przypominamy, że wystartował nasz nowy projekt dla szkół ponadpodstawowych!
Zapraszamy do udziału w cyklu wykładów online „Zdrowie publiczne w epoce wyzwań. Wiedza, która zmienia świat”, poświęconych zdrowiu publicznemu. Spotkania odbędą się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora WUM – prof. Rafała Krenke.
Wykłady poprowadzą doświadczeni wykładowcy i eksperci naszej uczelni, którzy poruszą aktualne i ważne tematy, takie jak dezinformacja i fake newsy medyczne, pandemie oraz prawo w medycynie.
Każdy z uczniów może zgłosić się na spotkanie indywidualnie.
Zachęcamy do udziału w drugim spotkaniu!
28.05.2025, godz. 18.30, MS Teams - „Pandemie i epidemie” - dr Piotr Samel-Kowalik (Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych Alergologii i Immunologii)
Opis wykładu: Pandemie i epidemie – czy to tylko tematy podręczników do historii i biologii, czy może coś, co realnie kształtuje nasze życie? W trakcie wykładu prześledzimy niezwykłe historie walki ludzkości z niewidzialnymi wrogami i odkryjemy tajniki pracy epidemiologów. Przyjdź i zobacz, jak fascynujące może być zdrowie publiczne, i jaki ma wpływ na nasze życie.
Link do spotkania udostępniony został poniżej:
_______________________________________________________________________
Microsoft Teams Potrzebujesz pomocy?
Identyfikator spotkania: 345 756 797 379
Kod dostępu: eY6CS693