VII Studencka Konferencja Naukowa ,,IN’N OUT, czyli szpitalna linia ratowania życia”

Data wydarzenia
09.05.2024 - 10.05.2024

Centrum Dydaktyczne WUM, ul. Księcia Trojdena 2a, 02-109 Warszawa

Opis wydarzenia

Podczas pierwszego dnia Konferencji zgłębione zostaną tematy dotyczące: intensywnej terapii, ratownictwa medycznego, opieki pooperacyjnej oraz pracy w zespole interdyscyplinarnym..

W ramach drugiego dnia spotkania organizatorzy zaplanowali warsztaty, podczas których uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak budować linie naczyniową oraz poznają zasady prawidłowej infuzji.

Organizator

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Terapii TIVA, funkcjonujące przy Zakładzie Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM