UDZIAŁ W KURSIE ADVANCED TRAUMA LIFE SUPPORT THE UNIVERSITY OF TOLEDO MEDICAL CENTER ATLS HYBRID AT MEDICAL UNIVERSITY OF WARSAW

zdjęcie z udziału w kursie

W dniach 18-21 lipca br., w siedzibie Zakładu Ratownictwa Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM odbył się kurs Advanced Trauma Life Support The University of Toledo Medical Center ATLS Hybrid at Medical University of Warsaw, podczas którego przeszkolono 32 uczestników. Wśród nich znaleźli się pracownicy wspomnianego Zakładu, lekarska kadra naukowo-dydaktyczna Bukovinian State Medical University w Chernivtsi (Ukraina) oraz lekarze i ratownicy medyczni z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Zapraszamy do zapoznania się z relacjami dostępnymi na stronie Zakładu Ratownictwa Medycznego: KURS ADVANCED TRAUMA LIFE SUPPORT | Zakład Ratownictwa Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (wum.edu.pl) oraz na stronie głównej WUM pod linkiem: Lekarze ze Stanów Zjednoczonych szkolą na WUM | Warszawski Uniwersytet Medyczny.