UDZIAŁ W TARGACH KÓŁ NAUKOWYCH STUDENCKIEGO TOWARZYSTWA NAUKOWEGO

Dnia 10.10.2017 r. w Centrum Dydaktycznym WUM odbyły się Targi Kół Naukowych, zorganizowane przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do reprezentowania studenckiej działalności naukowej Wydziału Nauki o Zdrowiu, w tym roku zgłosiły się Koła:

• SKN TIVA (przy Zakładzie Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii)
  • SKN Biologii Komórki Nowotworowej (przy Zakładzie Biofizyki i Fizjologii Człowieka)
  • SKN Zdrowia Publicznego sekcja Promocji Zdrowia (przy Zakładzie Zdrowia Publicznego)
  • SKN BeLivers Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Transplantacyjnego (przy Zakładzie Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Transplantacyjnego i Leczenia Pozaustrojowego)
  • SKN Położnych (przy Zakładzie Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej)

Uczestnicy Targów mieli okazję porozmawiać z członkami organizacji, poznać działalność Studenckich Kół Naukowych Wydziału Nauki o Zdrowiu, zobaczyć wykorzystywane podczas pracy SKN-ów narzędzia, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Na przygotowanych przez Koła stoiskach, czekały na studentów również broszurki, informujące o projektach realizowanych przez dane organizacje, gadżety oraz smakołyki.

Relację fotograficzną wykonała Dominika Robak.