SZKOLENIE PODNOSZĄCE KOMPETENCJE DYDAKTYCZNE WYKŁADOWCÓW WUM

W dniu 22.02.2019 r., dr hab. Mariusz Panczyk z Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia WUM poprowadził drugą część szkoleń podnoszących kompetencje dydaktyczne wykładowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pan Docent wraz z dr hab. Piotrem Dziechciarzem z Kliniki Pediatrii oraz dr Magdaleną Mierzewską–Schmid z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej poruszyli problem pracy z "trudnym studentem". W ramach szkolenia podjęto również zagadnienie sztuki dawania informacji zwrotnej w procesie dydaktycznym oraz temat oceny studentów.

Szkolenie odbyło się w ramach realizacji projektu „WUM AID Akademia Innowacyjnej Dydaktyki”, na którego finansowanie Uczelnia uzyskała fundusze ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POWER 2014-2020.

Pomoc w organizacji szkolenia zapewniło pracownikom Biuro Jakości i Innowacyjności Kształcenia WUM.

Fot. Krzysztof Kurek, Dział Fotomedyczny WUM