Studentka pielęgniarstwa z WUM na podium Ogólnopolskiej Olimpiady!

W dniu 10 maja 2024 roku odbył się finał XIV Międzyuczelnianej Olimpiady Pielęgniarskiej im. dr Janiny Fetlińskiej, którego gospodarzem była Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu.

Warszawski Uniwersytet Medyczny w finale Olimpiady reprezentowało dwoje studentów trzeciego roku kierunku pielęgniarstwo studiów pierwszego stopnia: Pani Kamila Zacharewicz oraz Pani Natalia Pisarek.

Finał to trzecia część zmagań studenckich – pierwsza i druga odbywały się równocześnie we wszystkich uczelniach i wyłoniły studentów z najwyższą liczbą punktów, właśnie do ostatniego etapu.

Trzeci etap Olimpiady polegał na przedstawieniu przez finalistów prezentacji multimedialnej, przygotowanej samodzielnie na jeden z tematów.

Do finału Olimpiady przystąpili studenci z 15 Uczelni z różnych rejonów Polski.

Pani Kamila Zacharewicz zdobyła II miejsce!

Oceny prezentacji dokonywali członkowie Komisji Finału Olimpiady.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom finału Olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Patronatu honorowego Olimpiadzie udzielił Dziekan WNoZ, prof. Mariusz Gujski.

Składamy szczególne podziękowania dla dr Zofii Sienkiewicz i dr hab. Leny Serafin za merytoryczne przygotowanie studentek!

zdjęcie z Olimpiady

Zdjęcie: Grzegorz Gajdzik

Źródło: https://pansp.pl/pans-gospodarzem-xiv-olimpiady-pielegniarskiej-im-dr-janiny-fetlinskiej/