Spotkanie z Panią Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych

spotkanie z ekspertem

W dniu 23 listopada br., w Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Spotkanie z ekspertami medycyny i nauk o zdrowiu, decydentami i liderami ochrony zdrowia w Polsce”. Gościem specjalnym wspomnianego wydarzenia była Pani mgr Mariola Łodzińska – Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych. Tematem spotkania były między innymi aktualne zasady funkcjonowania Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, temat mentoringu w pielęgniarstwie, a także samodzielność w zawodzie pielęgniarki i położnej.

W imieniu zespołu Zakładu wszystkim studentom oraz gościom, którzy byli obecni na wydarzeniu dziękujemy za tak liczne przybycie, ciekawość i aktywność, a także, za merytoryczną i ożywioną dyskusję.

Fot. Biuro Komunikacji i Promocji WUM