Praktyki dla kierunku ratownictwo medyczne

STUDIA STACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

Wzór porozumienia [ pobierz plik ]

Program praktyk dla I roku

Program praktyk dla II roku

Praktykę zawodową należy rozliczyć w Dziekanacie do 15 września.

Wykaz placówek rekomendowanych do realizacji praktyk:

RM-MEDITRANS Siedlce, Wojskowy Instytut Medyczny, Szpital Żelazna, Szpital UCK WUM, Szpital na ul. Karowej oraz UCZKiN ul. Starynkiewicza, Szpital Bródnowski, Szpital Bielański, Grupa Lux Med, Medicover, Szpital Grochowski

Komunikat nr 3/2024 Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia WUM w sprawie ustawowego obowiązku przedłożenia przez studenta informacji, zaświadczeń i oświadczeń w placówkach, w których odbywa zajęcia praktyczne lub praktyki zawodowe z udziałem pacjentów małoletnich - [pobierz plik], UWAGA! ważność zaświadczenia - jeden miesiąc przed datą rozpoczęcia zajęć praktycznych i praktyk w danej jednostce,  to zaświadczenie będzie ważne dla całego okresu odbywania praktyk w tej jednostce. Dla praktyki odbywanej w innym miejscu będzie konieczne zaświadczenie uzyskane na miesiąc przed rozpoczęciem zajęć praktycznych i praktyk w tej innej jednostce.