Kongres Zdrowia Publicznego 2023 r.

Data wydarzenia
07.12.2023 - 08.12.2023
Miejsce wydarzenia

Aula B, Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Księcia Trojdena 2A

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Warszawski Uniwersytet Medyczny w dniach 7-8 grudnia 2023 r., po raz dziesiąty współorganizuje Konferencję "Kongres Zdrowia Publicznego", w całości poświęconą aktualnym zagadnieniom zdrowia publicznego w Polsce. Oprócz paneli dyskusyjnych, Kongres Zdrowia Publicznego stwarza możliwość prezentacji wyników badań własnych oraz uczestnictwa w debatach eksperckich, co przyczynia się do wzbogacenia wiedzy i doświadczenia badaczy. Wydarzenie to stanowi wielowymiarową płaszczyznę dialogu z ekspertami zdrowia publicznego w Polsce. Najlepsze doniesienia naukowe zostaną nagrodzone. Sesja Naukowa stanowi okazję do spotkania stacjonarnego oraz debaty naukowej, a także zdobycia pierwszych doświadczeń w wystąpieniach naukowych przez młodych naukowców. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy Sesji Doniesień Naukowych (prezentacja lub poster) znajdą miejsce w pokongresowym wydawnictwie opatrzonym ISBN, wydanym przez Wydawcę z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie.

Poniżej znajdą Państwo zaproszenie na Sesję Naukową podczas Kongresu Zdrowia Publicznego 2023. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:

Wierzę, że Kongres stanowić będzie okazję do debaty o zdrowiu publicznym w Polsce oraz pokazania perspektywy pracowników Wydziałów Nauk o Zdrowiu na aktualną sytuację w zdrowiu publicznym w Polsce.

Prof. Mariusz Gujski
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM