KONFERENCJA Z OKAZJI DNIA PIELĘGNIARKI

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukowo-Szkoleniową z okazji Dnia Pielęgniarki "Inwestycja w pielęgniarstwo celem zabezpieczenia zdrowia", która odbędzie się 17 maja br. w formie hybrydowej, na platformie MS-Teams oraz w sali nr 122 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM.

Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym JM Rektora WUM - prof. Zbigniewa Gacionga. Organizatorami wydarzenia są jednostki Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM: Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych, Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego, Zakład Podstaw Pielęgniarstwa, Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego, Transplantacyjnego i Leczenia Pozaustrojowego, Zakład Pielęgniarstwa Nefrologicznego, Zakład Pielęgniarstwa Geriatrycznego, Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego, Studenckie Koło Naukowe Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Pielęgniarstwa, Studenckie Koło Naukowe Zacznij od Podstaw oraz Oddział Akademicki Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami dotyczącymi konferencji.

KOMUNIKAT, PDF, 475 KB

PROGRAM, PDF, 559 KB