Kolejne spotkanie Grupy ZdrowieJeMY

Pacjentki bariatryczne o chorobie otyłościowej. Spotkanie Grupy ZdrowieJeMY

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy ZdrowiejeMy, które odbędzie się w dniu 14 marca 2024 r. (czwartek), o godzinie 18.00, w Centrum Rehabilitacyjno-Sportowym WUM, przy ul. ks. Trojdena 2c, w sali 1.20 A. 

Marcowe spotkanie Grupy będzie inne niż poprzednie: swoje historie dróg do podjęcia decyzji o operacji bariatrycznej i o tym, jak wygląda życie po operacji opowiedzą trzy pacjentki po rękawowej resekcji żołądka: Kamila Rogozińska – 6 lat po operacji, Marta Wojtach – 2 lata po operacji, Maja Dobrochowska 6 tygodni po operacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych udziałem w spotkaniach w formie online, również 14 marca o godz. 20.00 zapraszamy na transmisję na profilu Grupy https://www.facebook.com/fundacjazdrowiejemy na spotkanie z pacjentkami bariatrycznymi! Z możliwością zadawania pytań. Pytania można również wysłać wcześniej do koordynatorki grupy Marty Wojtach – mail: marta.wojtach@wum.edu.pl.

Grupa wsparcia ZdrowieJeMY powstała we wrześniu 2023 roku. Jej celem jest edukacja zdrowotna osób zainteresowanych leczeniem choroby otyłościowej. Grupa spotyka się w każdy drugi czwartek miesiąca. Wstęp wolny, bez konieczności wcześniejszych zapisów, grupa jest otwarta – można dołączyć w dowolnym momencie.

Zapraszamy również do odwiedzenia profili społecznościowych Grupy na FB: https://www.facebook.com/fundacjazdrowiejemy i Instagramie:  https://www.instagram.com/zdrowie.je.my/

plakat zdrowiejemy