IX Polsko-Ukraińska Konferencja Naukowa

Konferencja Polsko-Ukraińska

W dniach 16-17 listopada 2023 r., w Czeladzi miała miejsce międzynarodowa konferencja naukowa pn. „Wyzwanie dla ratownictwa medycznego w Polsce, Europie i na świecie”, w ramach której zorganizowano również IX Polsko-Ukraińską Konferencję Naukową. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Konferencji udział wzięli m.in. JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – prof. Zbigniew Gaciong, Prodziekan ds. Dietetyki, Ratownictwa Medycznego i Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM - prof. Robert Gałązkowski, dyrektor Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kierownik Zakładu Ratownictwa Medycznego WUM, dr hab. Patryk Rzońca - kierownik Zakładu Anatomii Człowieka, dr Marcin Podgórski z Zakładu Ratownictwa Medycznego WUM.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zamieszczoną na stronie LPR: https://www.lpr.com.pl/pl/konferencja-polsko-ukrainska-4/#post-content

Źródło zdjęć: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe