IV STUDENCKA KONFERENCJA NAUKOWA "ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA-INTERDYSCYPLINARNIE"

IV Studencka Konferencja Naukowa: "Anestezjologia i intensywna terapia - interdyscyplinarnie" odbyła się 15.04.2018 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W tym roku, organizator wydarzenia - Studenckie Koło Naukowe pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii TIVA (działające przy Zakładzie Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii WNoZ WUM), postawiło na interdyscyplinarność i złożoność tematu. Podczas Konferencji skupiono się na pacjentach dorosłych, jak i pediatrycznych oraz poruszono tematykę istoty pracy wielu specjalistów, aby mówić o skutecznej terapii. Spotkanie zgromadziło ponad trzystu słuchaczy. Konferencję zaszczyciły swoją obecnością sławy polskiej anestezjologii, takie jak: dr  Sławomir Barszcz, dr Marcin Rawicz, dr Andrzej Byszewski, dr Piotr Leszczyński, czy mgr Małgorzata Jadczak.

Ponadto, swoje prelekcje wygłosili również studenci. Pełni sił i gotowi do działania, zapraszamy na konferencję w przyszłym roku.

Tekst: Zuzanna Strząska-Kliś (studentka III roku studiów I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo, członkini SKN TIVA)

Zdjęcia: Grzegorz Bartkowiak