III EDYCJA SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH

Drodzy Studenci!

Zapraszamy do udziału w III EDYCJI SUMMER SCHOOL OF GLOBAL HEALTH. Zdrowie psychiczne i well-being w czasie pandemii.

TERMIN: 17-30.09.2021 r.

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów I i II stopnia oraz jednolitych.

W PROGRAMIE (pobierz program) m.in. :

·       Jak dokonać małych i dużych zmian w życiu – zasady i mechanizmy

Zdrowy tryb życia pozwala na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Wprowadzanie zmian, osiąganie celów czy utrzymanie zdrowych nawyków to często wyzwanie. Transteoretyczny Model Zmian (TTM) to narzędzie, które pomoże Ci dokonać dużych i małych zmian w Twoim życiu. Może być skutecznie stosowany w stosunku do siebie i w praktyce medycznej.

·       Psychologia pozytywna – przybliżenie mocnych stron i zasobów człowieka dla optymalnego funkcjonowania

Wszyscy chcemy dobrego życia, ale często nie wiemy, jak je budować i co powinno obejmować. Warto zastanowić się nie tylko, co utrudnia życie, ale także co buduje siłę i sprzyja sukcesowi. O dobroczynnych skutkach optymizmu, ale także o tym, jak sprawić, by jego działanie przyniosło dobre rezultaty.

·       Zarządzanie czasem w sytuacji pandemii

W związku z sytuacją pandemii nasze funkcjonowanie w życiu codziennym często jest zupełnie inne. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. jak zarządzać czasem, poznasz zasady wyznaczania celów i efektywnego planowania.

Rekrutacja:

Aby zgłosić chęć udziału w Letniej Szkole należy:

1.      Wypełnić Formularz zgłoszeniowy :

2.      Wypełnić i dostarczyć online skan wypełnionych dokumentów do Biura Projektu WUM AID:

Załącznik 1 - Formularz zgłoszeniowy

Załącznik 2 - Oświadczenie uczestnika