II Międzynarodowa Konferencja PACJENCI.PRO pt. „Pacjent jako ekspert w systemie ochrony zdrowia”

Data wydarzenia

Konferencja odbędzie się w formule ONLINE na platformie ZOOM.

Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, partnerów Akademii Rozwoju Organizacji Pacjentów PACJENCI.PRO, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Międzynarodowej Konferencji PACJENCI.PRO pt. „Pacjent jako ekspert w systemie ochrony zdrowia”.

Konferencja odbędzie się 23 listopada (w środę) w godz. 10:00-14:15.

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

PROGRAM WYDARZENIA

Organizator

Partnerami projektu są: Wydział Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA

Patronat

Konferencja jest objęta honorowym patronatem Ambasady Brytyjskiej w Polsce, Rzecznika Praw Pacjenta oraz Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. n. med. Mariusza Gujskiego.