I edycja Kongresu Gospodarka i Zdrowie

Data wydarzenia
Miejsce wydarzenia

Aula Główna, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa

Opis wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji Kongresu Gospodarka i Zdrowie (18 kwietnia 2023 r.), organizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie razem z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej, Open Eyes Economy Summit oraz Urzędem Miasta St. Warszawy.

W trakcie kongresu zostaną poruszone kwestie dotyczące powiązań między zdrowiem, a gospodarką z punktu widzenia miast, zdrowego życia w miastach, jak i wyzwań, które pojawiają się w związku z kryzysami, jakie mają miejsce w kontekście rozwoju gospodarczego.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia są dostępne pod linkiem: https://kgiz.sgh.waw.pl/pl

Organizator

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Open Eyes Economy Summit, Urząd Miasta St. Warszawy