DODATKOWY NABÓR NA ZDROWIE PUBLICZNE I STOPNIA

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU WUM - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA KIERUNEK ZDROWIE PUBLICZNE

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza dodatkowy nabór kandydatów na kierunek:

ZDROWIE PUBLICZNE – STUDIA I STOPNIA STACJONARNE

Aplikacje w Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) można składać od dnia 3 września 2020 r. do 10 września 2020 r. zgodnie z harmonogramem rekrutacji uzupełniającej zmieszczonym na stronie: www.rekrutacja-info.wum.edu.pl pod linkiem: https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/sites/rekrutacja-info.wum.edu.pl/files/nabor_uzupelniajacy.pdf

NOWE ŚCIEŻKI DO WYBORU PO I ROKU STUDIÓW

Przy okazji dodatkowego naboru, przypominamy, że od roku akademickiego 2020/2021 na stacjonarnych studiach I stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM realizowane będą następujące ścieżki do wyboru dla studentów po I roku studiów:

– ZDROWIE ŚRODOWISKOWE

(przedmioty: Epidemiologia środowiskowa, Ekologia i środowiskowe ryzyko zdrowotne, Epidemiologia stanów i chorób związanych z zanieczyszczeniem środowiska, Toksykologia środowiskowa, Toksykologia zawodowa, Ekonomia środowiska, Ekonomia ekologiczna, Ocena oddziaływania na środowisko i zdrowie człowieka, Podstawy monitoringu środowiska, Prawo i zarządzanie ochroną środowiska, Międzynarodowe prawo ochrony środowiska)

–  CYFROWE ZDROWIE

(przedmioty: Wprowadzenie do cyfryzacji, Społeczeństwo cyfrowe, Technologie przetwarzania danych w medycynie, Promocja zdrowia w Internecie, Grywalizacja, Projektowanie i zarządzanie stronami internetowymi, Wdrożenia technologii cyfrowych w zdrowiu publicznym i medycynie, Prowadzenie badań w Internecie, Cyberprzestępczość, Ochrona danych osobowych pacjenta, Prawne aspekty telemedycyny / Prawne aspekty e-zdrowia, Koordynowana opieka zdrowotna)