ZAPROSZENIE NA CYKL WARSZTATÓW I WYKŁADÓW

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów: Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji przy współpracy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Doskonała nauka” – wsparcie konferencji naukowych, zapraszamy na 4 dniowy cyklu warsztatów i wykładów on-line pt.: „Choroby reumatyczne w nauce, publikacjach, naukowych i w systemie ochrony zdrowia”, który odbędzie się 18-21 listopada 2020 roku.
Po raz pierwszy oba spotkania będą udostępniane on-line, w formule otwartej dla wszystkich zainteresowanych tematyką chorób reumatycznych,  autoimmunologicznych,  co daje możliwość uczestnictwa specjalistom z różnych dziedzin medycyny, ekspertom nauk pokrewnych oraz studentom kierunków medycznych.
•             18-19.11.2020, godz. 14.00-17.00 – warsztaty Good practices in the writing of scientific articles/Dobre praktyki.
Uczestnicy będą mogli zapoznać się z aspektami metodologii pisania prac naukowych. Wykłady poprowadzi doświadczony redaktor czasopisma naukowego Rheumatology International – Armen Yuri Gasparyan. Webinarium prowadzone będzie w języku angielskim.
•             20.11.2020, godz. 11.00-19.00 oraz 21.11.2020, godz. 9.00-14.30  – 39. Konferencja Ordynatorów i Kierowników Poradni Reumatologicznych.
Wykłady poświęcone będą prezentacjom naukowych osiągnięć polskich ośrodków reumatologicznych.
Wszystkie wydarzenia będą udostępniane on-line po rejestracji na stronie https://konfreum.medius.com.pl/ i są nieodpłatne.
Tam również znajduje się szczegółowy program spotkań.
Serdecznie zapraszamy Wykładowców i Naukowców oraz Studentów do aktywnego wzięcia udziału w tym wydarzeniu.