XVII EDYCJA KONKURSU "OTWARTE DRZWI"

Drodzy Absolwenci Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII edycji Konkursu „OTWARTE DRZWI” na najlepsze prace magisterskie, prace doktorskie i projekty kół naukowych, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności. Konkurs jest organizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niespełnosprawnych (PFRON).

Do Konkursu mogą przystępować absolwenci studiów magisterskich lub doktoranckich oraz osoby, które obroniły pracę doktorską w innym trybie. Konkursem objęte są: prace magisterskie, które uzyskały ocenę bardzo dobrą, rozprawy doktorskie podejmujące tematykę związaną z problematyką osób niepełnosprawnych, które zostały obronione w okresie do 24 miesięcy przed dniem zgłoszenia pracy oraz projekty kół naukowych, których realizacja zakończyła się w okresie do 24 miesięcy przed dniem zgłoszenia projektu do Konkursu.

Zgłoszenia może dokonać: dziekan wydziału, dyrektor instytutu, promotor lub recenzent pracy magisterskiej lub doktorskiej.

Prace można składać w terminie do 15 października 2020 r.

Miejsce składania prac: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa, z dopiskiem ,,OTWARTE DRZWI”

Prace należy przesłać pocztą (wersję papierową), za pośrednictwem kuriera lub składać osobiście w kancelarii PFRON oraz elektronicznie (wersja pdf) na adres konkurs@pfron.org.pl. W przypadku prac przesłanych pocztą lub za pośrednictwem kuriera o zachowaniu terminu do składania pracy decyduje data nadania przesyłki.

Do pracy należy dołączyć:

• wypełniony i opatrzony podpisami formularz zgłoszeniowy, stanowiący załącznik do niniejszego ogłoszenia,
  • streszczenie pracy o objętości ok. 8 tys. znaków, które powinno zawierać:
    • prezentację przedmiotu pracy,
    • cel i przedmiot badań, najważniejsze pytania badawcze,
    • techniki badawcze,
    • najważniejsze wnioski wynikające z pracy i ich praktyczne wykorzystanie.
  • recenzje pracy,
  • wypełnione i opatrzone podpisem Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych- stanowiące załącznik do niniejszego ogłoszenia,
  • wypełniona i opatrzona podpisem Klauzula informacyjna - stanowiąca załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Wszystkie wymienione wyżej dokumenty należy przesłać zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznie, w formie skanu.

Formularz zgłoszeniowy oraz niezbędne oświadczenia można znaleźć pod adresem

Informacje o terminie rozstrzygnięcia Konkursu, wynikach oraz uroczystym finale zostaną podane odrębnym komunikatem na witrynie internetowej www.pfron.org.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się drogą elektroniczną: konkurs@pfron.org.pl