UDZIAŁ WNoZ W CYKLU "EDUKACYJNY SURVIVAL"

Pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM wzięli aktywny udział w cyklu „Edukacyjny Survival”, zorganizowanym przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego w związku z zaistniałą sytuacją w kraju dotyczącą COVID-19. Cykl rozpoczął się w połowie marca br. W jego ramach publikowane są naukowe materiały Wykładowców UOUW dotyczące zagadnień związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce. Celem cyklu jest wsparcie Słuchaczy, poprzez dostarczenie specjalistycznej wiedzy, rzetelnych publikacji i przydatnych informacji w obliczu aktualnych okoliczności. Dotychczas, w ramach cyklu opublikowanych zostało 21 artykułów, w tym 6 z nich we współpracy z Wykładowcami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; trzy teksty przygotowali pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM:

Zapraszamy do lektury!