SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2019

Po raz kolejny, reprezentacja Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM wzięła aktywny udział w Salonie Maturzystów 2019 na Politechnice Warszawskiej. W tym roku, popularne targi Fundacji Perspektywy odbyły się w dniach 12-13.09.2019 r.

Specjalista ds. promocji WNoZ WUM - mgr Dominika Robak oraz studenci kierunków WNoZ-u, wraz z pracownikami Biura Rekrutacji i Organizacji Kształcenia WUM, przy stoisku naszej Uczelni, odpowiadali na pytania uczestników dotyczące zasad rekrutacji i programu kształcenia na Wydziale. Studenci WNoZ-u, ubrani w charakterystyczne dla reprezentowanych kierunków stroje,  przedstawili przyszłym kandydatom na studia szczegółowe informacje na temat przebiegu edukacji na dietetyce, pielęgniarstwie, położnictwie, ratownictwie medycznym i zdrowiu publicznym.

Serdecznie dziękujemy:

• z kierunku Pielęgniarstwo

studia I stopnia – studentom: Bartoszowi Chaberskiemu, Aleksandrze Józefowskiej, Franciszce Woś oraz Klaudii Żmijewskiej;

• z kierunku Położnictwo

studia II stopnia – studentkom: Larze Aramide, Nelli Bryzek, Sandrze Panczyk, Katarzynie Sobczak oraz Weronice Szczepańskiej;

• z kierunku Ratownictwo medyczne

studia I stopnia – studentowi Michałowi Kobus;

• z kierunku Zdrowie publiczne

studentce studiów II stopnia Donacie Korvel.

za zaangażowanie w promocję Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM i umacnianianie jego pozytywnego wizerunku wśród potencjalnych studentów WNoZ-u.

Fot. Wanda Widomska, Dział Fotomedyczny WUM