PRAKTYKI DLA STUDENTÓW ZDROWIA PUBLICZNEGO

Szanowni Państwo,

Istnieje możliwość odbycia  studenckich praktyk wakacyjnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM dla studentów Zdrowia Publicznego w zakresie części administracyjnej.

Są dostępne wolne terminy.

Zakres formalności dla Studenta jak poniżej:

1. Zgłosić się do sekretariatu SOR w celu ustalenia terminu i wypełnienia wewnętrznego wniosku

(sprawy studenckie w godz. 8:00-12:00 sekretariat SOR DSK pokój 331 0.B., lub mailowo sor.dsk@uckwum.pl)

2. Potem z wewnętrznym wnioskiem zgłosić się do pełnomocnika ds. COVID (informacja na miejscu)

3. Po zaakceptowaniu wniosku przez Dyrektora Szpitala UCK WUM zgłosić się na praktykę

4. W pierwszym dniu praktyki zgłosić się do sekretariatu SOR o godzinie 9:00 po identyfikator

5. Następnie można rozpocząć praktykę w SOR w wyznaczonym przez opiekuna obszarze

Praktyki odbywają się w dni powszednie w godzinach 7.30-15.30.

UWAGA: W tym roku akademickim Warszawski Uniwersytet Medyczny nie wydaje skierowań na praktyki wakacyjne. Formalności wypełniane są na poziomie szpitala.

Pierwszeństwo w rezerwacji terminów i odbyciu praktyk mają studenci WUM będącego organem założycielskim szpitala.