KURS ORDYNOWANIE LEKÓW I WYPISYWANIE RECEPT

UWAGA!
Uległa zmianie data zakończenia kursu specjalistycznego - Ordynowanie leków i wypisywanie recept!!!
Termin realizacji kursu - 27.06.2020 r. - 31.07.2020 r.

Pracownia Kształcenia Ustawicznego Pielęgniarek i Położnych, działająca przy Zakładzie Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM informuje, że uległ zmianie termin rozpoczęcia kursu specjalistycznego - Ordynowanie leków i wypisywanie recept część I edycja II oraz część II. Kurs rozpocznie się 27 czerwca br.

Kurs specjalistyczny

ORDYNOWANIE  LEKÓW  I  WYPISYWANIE  RECEPT dla pielęgniarek i położnych część I (mgr) oraz ORDYNOWANIE  LEKÓW  I  WYPISYWANIE  RECEPT dla pielęgniarek i położnych część II (lic)

Organizacja kursu będzie prowadzona w oparciu o nowoczesne technologie edukacyjne WUM.

Realizacja staży z zachowaniem bezpieczeństwa epidemiologicznego.

termin rozpoczęcia kursu: 27.06.2020 r.

koszt kursu: 600 złotych

Na kurs zapraszamy pielęgniarki i położne, które:

1. Zarejestrowały się w systemie SMK (System Monitorowania Kształcenia)

2. Złożyły dokumenty w wersji papierowej do organizatora:

- wniosek o zakwalifikowanie do kursu specjalistycznego, [plik do pobrania]

- prawo wykonywania zawodu (xero)

- dyplom mgr pielęgniarstwa (xero) lub dyplom specjalisty (ksero)

- wniosek o dofinansowanie ze środków Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych kosztów kształcenia podyplomowego (dotyczy osób spełniających warunki regulaminu WOIPiP), [plik do pobrania]

Termin składania dokumentów w wersji papierowej do 22 czerwca br. w Zakładzie Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM, przy ul. E. Ciołka 27, pokój 209 A lub na portierni.

Konsultacji w sprawie zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych będzie udzielała Diana Rychlica.

e-mail: diana.rychlica@wum.edu.pl