INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Drodzy Kandydaci na Studia!

Zastanawiacie się nad wyborem kierunku studiów? Myślicie o podjęciu kształcenia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym? Rozważacie studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM?

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej, skierowanej do kandydatów na studia – www.wybieramwum.wum.edu.pl oraz grupy na Facebooku „Wybieram WUM” https://www.facebook.com/groups/wybieramwum.

W mediach akcji "Wybieram WUM" znajdziecie dużo aktualnych informacji na temat studiowania na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Poznacie działalność, bazę naukowo-dydaktyczną, ofertę edukacyjną oraz życie studenckie Uczelni, w tym Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM. Dowiecie się, co o swoich kierunkach mówią studenci i absolwenci WUM, w tym kierunków WNoZ-u: dietetyki, pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego i zdrowia publicznego.

W zakładce „Q&A Kierunki Studiów" znajdziecie odpowiedzi naszych studentów na pytania związane z rekrutacją, programem kształcenia na poszczególnych kierunkach (jakie zajecia są prowadzone, gdzie odbywają się i jak wyglądają praktyki itp.) oraz dotyczące perspektyw zawodowych po ukończeniu studiów.

W ramach nowej witryny znajdziecie też elektroniczny Informator WUM oraz bogaty przegląd organizacji studenckich funkcjonujących na Uczelni. Poznajcie możliwości rozwoju, jakie stwarza studiowanie na WUM-ie oraz na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM.

Organizatorem akcji jest Biuro Informacji i Promocji WUM.