CYKL: „POZNAJ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE WNOZ-U"

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej oraz ze zbliżającymi się, corocznie obchodzonymi świętami: Międzynarodowym Dniem Pielęgniarek 12 maja oraz Międzynarodowym Dniem Położnej 5 maja, Wydział Nauk o Zdrowiu WUM przygotował specjalny cykl „Poznaj Pielęgniarki i Położne Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM”, w ramach którego od 1 maja br., na fanpage’u Facebook WNoZ WUM publikowane będą sylwetki pielęgniarek/pielęgniarzy oraz położnych, zatrudnionych lub studiujących w Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM.

W ramach sylwetek, oprócz zdjęć przedstawicieli wspomnianych profesji, prezentowane będą wypowiedzi – stanowiące odpowiedź na zadane wcześniej pytania: dlaczego lubi Pan/Pani ten zawód?, dlaczego poleca go Pan/Pani młodym osobom w Polsce?, jakie są Pani/Pana pasje/zainteresowania. Kadra medyczna WNoZ-u zdradzi kulisy swojego życia prywatnego i zawodowego.

Celem akcji jest promocja tych ważnych i wyjątkowych zawodów: pielęgniarki i położnej, wpisująca się w założenia obchodów Międzynarodowego Roku Pielęgniarki i Położnej.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia tego specjalnego cyklu na Facebooku WNoZ-u: www.facebook.com/WNoZ.WUM