BEZPŁATNE WARSZTATY I ZAJĘCIA DLA STUDENTÓW!

Informujemy, że w ramach projektu „Rozwój kompetencji miękkich i interpersonalnych u studentów kierunków medycznych”  realizowanego na WUM prowadzone są bezpłatne zajęcia dla studentów:

- warsztaty z zakresu kompetencji miękkich,

- zajęcia z pracodawcą dotyczące klinicznych aspektów medycznych w praktyce

- wizyty studyjne w placówkach medycznych

W zajęciach mogą wziąć udział studenci 4-ostatnich semestrów (szczegóły poniżej). Za warsztaty i zajęcia wspólne z pracodawcą studenci mogą otrzymać punkty ECTS oraz certyfikaty uczestnictwa liczące się do praktyk klinicznych.

Wszystkie zajęcia w projekcie dedykowane są dla studentów:

5 i 6 rok jednolite studia : Lekarski

4 i 5 rok jednolite studia magisterskie: Fizjoterapia

2 i 3 rok studia licencjackie: Pielęgniarstwo, Położnictwo, elektroradiologia, logopedia, dietetyka, zdrowie publiczne, audiofonologia, ratownictwo medyczne

1 i 2 rok studia magisterskie: pielęgniarstwo, położnictwo, elektroradiologia, położnictwo, logopedia dietetyka, zdrowie publiczne, fizjoterapia

Poniżej przekazujemy zaproszenie do udziału w zajęciach od Kierownika Projektu:

Szanowni Państwo!

Zapraszam Państwa serdecznie na ciekawe i praktyczne warsztaty "Rozmowy o życiu i śmierci. Trudne tematy dla lekarza i pacjenta" oraz na zajęcia wspólne z pracodawcą " Relacja z pacjentem poddanym opiece paliatywno-hospicyjnej; "Opieka nad pacjentem z bólem przewlekłym" i "Somatyczne manifestacje problemów psychicznych-wskazówki praktyczne od psychiatrów dla medyków innych specjalności"

Tematyka zajęć będzie szczególnie przydatna w Państwa przyszłej pracy.

Warsztaty dedykowane są dla studentów WNoZ, IWL i IIWL. Prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, psychologów klinicznych. Zajęcia wspólne z pracodawcą będą prowadzone przez lekarzy z klinik onkologicznych.

Wszystkie warsztaty i zajęcia są bezpłatne i realizowane w ramach projektu "Rozwój kompetencji miękkich i interpersonalnych u studentów kierunków medycznych WUM" współfinasowanego ze środków unijnych, NCBiR oraz WUM.

Szczegóły dotyczące szkoleń w ramach projektu znajdą Państwo w załączeniu.

Będzie mi niezmiernie miło gościć Państwa na naszych warsztatach i zajęciach wspólnych z pracodawcą.

dr n. med. Marta Kulpa

kierownik projektu

Zakład Psychologii i Komunikacji Medycznej-

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Poradnia Psychoonkologii

Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie

adres projektu: komunikacja.wum.edu.pl

Sylabusy zajęć:

Rozmowy o życiu i śmierci, PDF, 250 KB

Opieka paliatywna, PDF, 963 KB

Psychiatria, PDF, 724 KB

Ból, PDF, 951 KB

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w projekcie!