AKCJA "DZIECI-MEDYKOM" SKN-U PODSTAW PIELĘGNIARSTWA

W ramach zdalnej pracy, Studenckie Koło Naukowe działające przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM zorganizowało akcję „dzieci-MEDYKOM”, której celem jest wsparcie medyków w czasie walki z epidemią koronawirusa - SARS-CoV-2.

Akcja adresowana była do opiekunów, rodziców, nauczycieli czy przedszkolanek, aby w tym trudnym czasie, prowadząc rozmowy z dziećmi, zapytać, jak one widzą pielęgniarki, lekarzy, ratowników w aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Dzieci wyraziły swoje uczucia poprzez prace plastyczne. Aktualnie wpłynęło ponad 100 prac z różnych placówek na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. Dziękujemy SKN-owi „Zacznij od Podstaw” oraz opiekunowi koła - mgr Marzenie Jaciubek za organizację tej wspaniałej inicjatywy.

Materiały dostarczone zostały przez mgr Marzenę Jaciubek.