KONKURS PRIX GALIEN POLSKA

Uprzejmie informujemy, że już po raz piąty trwa nabór do konkursu Prix Galien Polska.

Jest to prestiżowy, międzynarodowy konkurs, którego laureaci nagradzani są za innowacje w farmacji i medycynie. Już w czerwcu polska Kapituła Konkursu złożona z wybitnych profesorów pod przewodnictwem prof. Cezarego Szczylika nagrodzi autorów przełomowych odkryć naukowych, firmy tworzące innowacyjne produkty lecznicze, wyroby medyczne i inwestujące w badania i nowoczesne technologie, oraz twórców kampanii społecznych o tematyce zdrowotnej. W tej edycji po raz pierwszy szansę na medal mają również generyczne produkty lecznicze z elementami innowacji.

 

Profesor Szczylik zaprasza naukowców: https://youtu.be/_RW3ASUPDTY

 

Udział w konkursie w kategorii Innowacyjne odkrycie naukowe jest bezpłatny (szczegółowe informacje: https://prixgalien.pl/kategorie/kategoria-iii/ ).

 

Wśród laureatów tej kategorii znajdują się m.in. Prof. dr hab. Marek Woynarowski z Instytutu-Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka za leczenie uporczywie nawracających pooparzeniowych zwężeń przełyku sondą-proteza przełykową czy prof. dr hab. Grażyna Ginalska z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie za kościozastępczy biomateriał implantacyjny nowej generacji dla medycyny regeneracyjnej.

 

Korzyści ze startu w konkursie:

  1. Prestiż – laureat zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy  w branży farmaceutycznej i medycznej. Złoty medal Prix Galien to wyróżnienie porównywane do Nagrody Nobla.
  2. Ocena wybitnej Kapituły – zgłoszenia ocenia grono wybitnych profesorów, a surowe kryteria wyboru laureatów są podstawą do wyłonienia i nagrodzenia tylko najlepszych osiągnięć.
  3. Promocja zwycięskich produktów i kampanii w Polsce oraz na arenie międzynarodowej.

 

Harmonogram konkursu:

Przyjmowanie zgłoszeń: do 9 kwietnia 2018 r.

Wyłonienie nominowanych: koniec kwietnia 2018 r.

Gala finałowa i ogłoszenie laureatów: 7 czerwca 2018 r.

ZAPROSZENIE

PREZENTACJA

Zapraszamy do zgłaszania odkryć naukowych, mogących mieć przełomowy wpływ na diagnostykę, leczenie lub zapobieganie chorobom u ludzi.