XXVII MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY PERSPEKTYWY 2017

W dniach 9-11 marca 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się XXVII edycja targów edukacyjnych zorganizowanych przez Perspektywy. Jak co roku, Warszawski Uniwersytet Medyczny znalazł się wśród wystawców w ramach programu dla maturzystów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (10-11 marca br.).

Pracownicy oraz studenci naszej Uczelni udzielali kandydatom na studia szczegółowych informacji dotyczących oferty kształcenia WUM, rekrutacji oraz warunków studiowania. Wydział Nauki o Zdrowiu godnie reprezentowali, ubrani w charakterystyczne dla poszczególnych zawodów stroje, studenci kierunków: Ratownictwa Medycznego, Pielęgniarstwa oraz Położnictwa.

Stoisko WUM przyciągnęło bardzo duże grono uczniów zainteresowanych naukami medycznymi oraz naukami o zdrowiu. Na stoisku prezentowane były, obok ogólnouczelnianych, materiały promocyjne Wydziału Nauki o Zdrowiu.

Zdjęcia wykonał Dział Fotomedyczny WUM.