WIZYTA W XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. TADEUSZA CZACKIEGO

Dnia 27.03.2017 gościliśmy w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego, mieszczącym się przy ul. Polnej 5 w Warszawie. Wydział Nauki o Zdrowiu reprezentowali: Pani dr Aneta Duda-Zalewska z Zakładu Zdrowia Publicznego - opiekun SKN Zdrowia Publicznego Sekcja Promocji Zdrowia, Pani mgr Dominika Robak - specjalista ds. Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM oraz studenci Zdrowia Publicznego i członkowie wspomnianego Koła: Hanna Marczak, Alicja Smolaga, Michał Jurek.

Po krótkim przedstawieniu oferty kształcenia naszego Wydziału, studenci, za pomocą interesującej prezentacji, przedstawili szczegóły dotyczące kierunku Zdrowie Publiczne. Zwrócili m.in. uwagę na przedmioty realizowane w ramach tej ścieżki kształcenia, działalność studencką (np. w ramach SKN-ów) i perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów.

Na zakończenie spotkania, licealiści otrzymali broszurki informacyjne dotyczące Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz długopisy z naszym logo.