VI STUDENCKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA

11 lutego br. w Auli A Centrum Dydaktycznego WUM (przy ul. Księcia Trojdena 2a) odbyła się VI Studencka Konferencja Naukowo-Szkoleniowa – „Teoria i Praktyka Pielęgniarska. Zadania Zawodowe a Teorie Pielęgniarstwa”, zorganizowana przez Zakład Pielęgniarstwa Społecznego Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM oraz Akademicki Oddział Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy WUM. Konferencja rozpoczęła się wykładem inauguracyjnym dr n. o zdr. Doroty Kilańskiej z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, "ICNP w Praktyce Pielęgniarskiej". Składała się z dwóch sesji: "Teorie pielęgniarstwa uwzględniające wpływ relacji międzyludzkich na rozwój osobowościowy człowieka" oraz "Teorie pielęgniarstwa uwzględniające zaspakajanie potrzeb bytowych człowieka". Szczegółowy program, jaki został przedstawiony na Konferencji, dostępny jest [tutaj]. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Wykonał je Dział Fotomedyczny WUM.