Opiekunowie lat

OPIEKUNOWIE w kadencji 2016/2020

DIETETYKA

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok    dr Alicja Kucharska    Zakład Żywienia Człowieka alicja.kucharska@wum.edu.pl
  2. II rok   dr Ewa Michota-Katulska   Zakład Żywienia Człowieka ewakatulska@go2.pl
  3. III rok  dr Anna Ukleja     Zakład Żywienia Człowieka  anna.ukleja@wum.edu.pl

 Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok  dr Magdalena Zegan  Zakład Żywienia Człowieka magdalena.zegan@wum.edu.pl
  2. II rok dr Beata Sińska Zakład Żywienia Człowieka beata.sinska@wum.edu.pl

 Studia niestacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok dr Magdalena Milewska Zakład Żywienia Człowieka magdalena.milewska@wum.edu.pl
  2. II rok dr Aneta Czerwonogrodzka Zakład Żywienia Człowieka aneta.czerwonogrodzka@wum.edu.pl

 

PIELĘGNIARSTWO

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok    dr Mirella Sulewska   Zakład Podstaw Pielęgniarstwa mirella.sulewska@wum.edu.pl
  2. II rok   dr Halina Cieślak    Zakład Pielęgniarstwa Społecznego halina.cieslak@wum.edu.pl
  3. III rok  dr Grażyna Dykowska Zakład Zdrowia Publicznego grazyna.dykowska@wum.edu.pl

 Studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Zofia Sienkiewicz zofia.sienkiewicz@wum.edu.pl
  2.  II rok dr Grażyna Wójcik wojcik.grazyna@gmail.com

 

POŁOŻNICTWO

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok   dr Beata Sztyber   Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej beata.sztyber@wum.edu.pl
  2. II rok  dr Antonina Doroszewska Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej adoroszewska@wum.edu.pl
  3. III rok dr Barbara Baranowska Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej barbara.baranowska@wum.edu.pl

Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Katarzyna Smoter   I Klinika Położnictwa i Ginekologii katarzyna.smoter@wum.edu.pl
  2. II rok dr Agnieszka Nowacka Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej agnieszka.nowacka@wum.edu.pl

 Studia niestacjonarne drugiego stopnia

  1.  I rok dr Piotr Hincz Klinika Położnictwa i Perinatologii
  2. II rok dr Barbara Mazurkiewicz Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej barbara.mazurkiewicz@wum.edu.pl

 

RATOWNICTWO MEDYCZNE

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok dr Sławomir Pilip    Zakład Ratownictwa Medycznego spilip@wum.edu.pl
  2. II rok dr Dariusz Kosson   Zakład Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii dariusz.kosson@wum.edu.pl
  3. III rok dr Grzegorz Michalak Grzegorz Zakład Ratownictwa Medycznego grzegorz.michalak@wum.edu.pl

 

ZDROWIE PUBLICZNE

Studia stacjonarne pierwszego stopnia

  1. I rok   dr Edyta Krzych-Fałta   Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologiiedyta.krzych-falta@wum.edu.pl
  2. II rok dr Barbara Piekarska   Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii barbara.piekarska@wum.edu.pl
  3. III rok dr Dominik Olejniczak Zakład Zdrowia Publicznego dominikolejniczak@op.pl

Studia stacjonarne drugiego stopnia

  1. I rok   dr hab. Aleksandra Czerw Zakład Zdrowia Publicznego aleksandra.czerw@wum.edu.pl
  2. II rok dr Magdalena Woynarowska-Sołdan Zakład Zdrowia Publicznego m.woynarowska@op.pl