ZAPROSZENIE NA WYKŁAD ON-LINE

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wykład dr Anny Santos de Sepulveda z Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM pt. “Prątek gruźlicy: znany patogen, nowe wyzwania”.

Po obronie pracy doktorskiej na Uniwersytecie Warszawskim dr Anna Santos de Sepulveda odbyła kilkuletnie staże zagraniczne we Francji i w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała nad bakteriami patogennymi i nowoczesnymi metodami walki z chorobami zakaźnymi.

Wykład odbędzie się w formie on-line 6 maja 2021 r., o godzinie 17:00, na platformie Zoom pod adresem:

Meeting ID: 253 611 3379
Passcode: uZ35RK

Ze względów technicznych liczba wejść na platformę ograniczona jest do 100 – o uczestnictwie w wydarzeniu decyduje pierwszeństwo połączenia ze wskazanym adresem. Wykład będzie nagrywany.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Akademia Nauk o Zdrowiu WUM”, dofinansowanego z programu “Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministerstwa Edukacji i Nauki.