ZAPROSZENIE NA FORUM AKADEMICKIE WUM

Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu "Forum Akademickie WUM", poświęcone tematyce tworzenia testowych pytań egzaminacyjnych, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w godzinach 9.30-12.00 w sali nr 23 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym WUM.

Celem „Forum Akademickiego WUM” jest podniesienie kompetencji nauczycieli w zakresie edukacji medycznej oraz stworzenie miejsca wymiany doświadczeń, opinii i pomysłów kadry naukowo-dydaktycznej naszej Uczelni.

Najbliższe spotkanie poprowadzą doświadczeni dydaktycy - prof. dr hab. Zbigniew Gaciong, który przybliży procedury tworzenia, zatwierdzania i ewaluacji pytań testowych wykorzystywanych podczas egzaminów w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz dr hab. Joanna Gotlib, która wyjaśni, na czym polega "tutoring". Pracownicy Biura Jakości i Innowacyjności Kształcenia opowiedzą o możliwościach elektronicznej formy egzaminowania studentów.

Szczegółowe informacje na temat spotkania: e-mail: biurojakosci@wum.edu.pl, strona internetowa: forumakademickie.wum.edu.pl