ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA W PIKNIKU UW

Drodzy opiekunowie i członkowie Studenckich Kół Naukowych Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM,

Wykładowcy i Studenci,

to już ostatnie chwile, aby zgłosić swoje uczestnictwo w Pikniku UW „Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich”, który odbędzie się 14 września 2019 r., w godz. 12.00-20.00 w Ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 56/66.

Zapraszamy Was do organizacji stoisk poradniczych i edukacyjno-informacyjnych, promujących ważne kwestie związane ze zdrowiem oraz prezentujących działalność Kół WNoZ-u.

UWAGA! Oprócz organizacji stoiska istnieje możliwość wygłoszenia prezentacji/prelekcji na scenie podczas Pikniku.

Piknik zainauguruje Dni Edukacji Dorosłych. Skierowany będzie do rodziców z dziećmi, seniorów oraz wszystkich osób zainteresowanych kulturą, sztuką i zdrowym trybem życia.

Zgłoszenia uczestnictwa w Pikniku prosimy wysyłać na adres: dominika.robak@wum.edu.pl