ZAPROSZENIE DO PROGRAMU "MISTRZOWIE DYDAKTYKI" (TUTORING)

Szanowni Państwo,

W imieniu dr hab. Joanny Gotlib Prodziekan ds. Oddziału Zdrowia Publicznego, przesyłamy informację dotyczącą projektu „Mistrzowie Dydaktyki” prowadzonego aktualnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który Pani Docent omówiła podczas pierwszego spotkania z cyklu „Forum Akademickie”, w środę 3 kwietnia w CBI (prezentacja, PDF, 1,1 MB)

Osoby zainteresowane udziałem w programie bardzo prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia najpóźniej do dn. 19 kwietnia.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wnioski nie są składane przez pojedyncze osoby, lecz przygotowywany jest wniosek ogólnouczelniany, który zostanie złożony do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy z Panią Docent Joanną Gotlib pod adresem e-mail joanna.gotlib@wum.edu.pl

OFERTA DLA WUM - TUTORING, PDF, 179 KB

Z wyrazami szacunku,